26.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Postim

Etiketim: postim

Shenjtërimi i Nënë Terezës/ Tabaku: Fjalët e saj kanë vlerë dhe...

0
Deputetja, Jorida Tabaku ka reaguar në lidhje me 6-vjetorin e shenjtërimit të Nënë Terezës. Përmes një postimi në ‘Facebook’, Tabaku shkruan se fjalët e shenjtores...

“E justifikoi dhe ia fshehu drejtësisë sa mundi”, Alibeaj reagon për...

0
  Enkelejd Alibeaj ka reaguar në lidhje me arrestimin e ish-kryebashkiakut të Vorës, Agim Kajmaku i cili është kapur me 20 kg kokainë në shtetin...

Elon Musk tallet me Bill Gates në një postim në Twitter...

0
Elon Musk ka goditur Bill Gates në një kritikë të çuditshme në Twitter, duke e krahasuar atë me emoji-n e burrit shtatzënë.Themeluesi i Tesla-s...
Në një postim të fshirë nga Instagrami, Britney Spears e akuzoi Justin Timberlake se e ka përdoru…

Në një postim të fshirë nga Instagrami, Britney Spears e akuzoi...

0
Britney Spears duket se e akuzoi Justin Timberlake se e ka përdorur atë për famë dhe vëmendje në një postim të fshirë tashmë nga...

Debati për xhaminë e Madhe në Prishtinë, Leonora Jakup vjen me...

0
Ndërtimi i Xhamisë së Madhe në Prishtinë ka ngjallur reagime të shumta në publik. Madje ditën e sotme pati dhe portestë të organizuar pikërisht në...

Reagimi i Arbenitës pasi serbët ia bëjnë ‘unfollow’ për këtë postim

0
Arbenita iu përgjigjet në mënyrë epike atyre që e bëjnë ‘unfollow’ për shkak të një positmi. Një postim i Dua Lipës, në të cilin artistja...

Leonora e mbështet Hashim Thaçin me këtë postim

0
Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun. Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë...

Thaçi po intervistohet në Hagë, Leonora e mbështet me këtë postim

0
Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun. Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë...

CR7 fiton 790 mijë euro për një postim, por është vetëm...

0
Dwayne “The Rock” Johnson, aktori i Fast and Furious, i kurorëzuar më parë nga Forbes si ylli më i paguar i Hollywood-it, është edhe...

Zeneli me postim të veçantë pas kalimit të Valon Berishës…

0
Valon Berisha i është bashkuar Arbër Zenelit tek Stade de Reims i Francës. Berisha ka bërë sonte prezantimin tek klubi i elitës franceze. E për këtë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS