Shenjtërimi i Nënë Terezës/ Tabaku: Fjalët e saj kanë vlerë dhe sot

0
Gjigandi

Deputetja, Jorida Tabaku ka reaguar në lidhje me 6-vjetorin e shenjtërimit të Nënë Terezës.
Përmes një postimi në ‘Facebook’, Tabaku shkruan se fjalët e shenjtores kanë vlerë dhe sot.

Tabaku ka cituar një prej fjalëve të saj ‘E shkuara iku, e tashmja nuk ka mbërritur ende. Kemi vetëm të sotmen. Le t’ia nisim’.

Postimi i plotë:
Duke ju uruar një javë të mbarë me shenjtoren shqiptare Nënë Tereza. Thjeshtësia dhe vërtetësia e saj kanë vlerë dhe sot.
E shkuara iku, e tashmja nuk ka mbërritur ende. Kemi vetëm të sotmen. Le t’ia nisim.”

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu