Dafina Zeqiri në bashkëpunim me reperin shqiptar, së shpejti sjellin këngën “Ring Ring”

0
55
Gjigandi

Këngëtarja shqiptare Dafina Zeqiri ka paralajmëruar se së shpejti do të vijë me këngën e re me titull “Ring Ring”, në bashkëpunim me reperin nga Shqipëria, që njihet si Varrosi.

Ajo këtë paralajmërim e ka bërë në llogarinë e saj në Instagram ku ka shkruar : “RING RING” ft Varrosi coming soon!

Projekti jem i parë në gjuhën suedeze, këngë e cila poashtu i dedikohet shoqnisë dhe familjes në vendin ku kam lind, ku jam rritë. (Suedisht, Shqip, Anglisht).

Me këtë ajo ka lënë në pritje fansat e saj për të dëgjuar këngëtaren për herë të parë duke kënduar në gjuhën suedeze, vend ky ku ajo ka lindur dhe është rritur.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu