-3 C
Tirana
E hënë, 18 Janar, 2021
Gjigandi
Ballina Etiketimet Sjellin

Etiketim: sjellin

“Na dogje një lajm”/ Rama: Financimi për hidrocentralin e Skavicës do...

0
Hidrocentrali i Skavicës do të financohet nga SHBA-ja. Lajmi u bë i ditur nga kryeministri Edi Rama pas pyetjes së një gazetari në konferencën...

Chris Brown dhe Young Thug sjellin duetin “Go crazy”

0
Chris Brown publikoi këngën e re. Ylli botëror, Chris Brown është rikthyer me këngë të re, kësaj radhe me një bashkëpunim, shkruan lajmi.net. Ai sapo ka...

Jennifer Lopez dhe Maluma bashkojnë forcat, po sjellin diçka së bashku!

0
Dy këngëtarët e njohur latin, legjenda Jennifer Lopez si dhe këngëtari i talentuar Maluma janë parë së fundmi së bashku.Fotografinë e ka publikuar vetë...

Valza e Kanita sjellin projektin “Hala”

0
Një super duet mes vajzave është publikuar para pak minutash. Valza dhe Kanita kanë sjellë projektin e përbashkët të titulluar “Hala”. Ndiqeni të plotë më poshtë.   https://www.youtube.com/watch?v=AB3ydG92Bck...

Remzia dhe Nexhati po vijnë me këngë të re, sjellin disa...

0
Remzia dhe Nexhati e kanë gati këngën e re. Remzie dhe Nexhat Osmani kanë bashkuar sërish forcat për një projekt muzikor, i cili do të...

Biznesi amerikan, korrupsioni, klima politike e monopolet sjellin klimë të përkeqësuar...

0
Indeksi i besimit të bizneseve amerikane që operojnë në Shqipëri ka shënuar uljen më të thellë të 8 viteve të fundit. Kreu i dhomës...

Nicki Minaj dhe 6ix9ine së bashku, gati të sjellin diçka të...

0
Tekashi 6ix9ine lirisht mund të konsiderohet si reperi i “momentit”, pasi po gëzon një vëmendje të madhe të fansave e të mediave.Ai së fundmi...

Protestat e George Floyd sjellin ditën më të dhunshme në 60...

0
Qyteti amerikan Chicago ka parë fundjavën që shkoi ditën më të dhunshme në 60 vjetët e fundit teksa gjatë 24 orëve të protestave më...

Capital T dhe Ledri po sjellin bashkëpunimin e verës

0
Të dy artistët së fundmi janë kryefjala e titujve rozë për prurjet e tyre muzikore. Capital T ka kohë që po përgatit albumin e tij...

Ekspertët paralajmërojnë: Protestat mund të sjellin një valë të dytë Covid-19

0
Turmat e demonstruesve që mbushin prej ditësh rrugët e qyteteve në Shteteve të Bashkuara dhe Evropë kundër racizmit dhe dhunës policore, kanë shqetësuar ekspertët...

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS