9.5 C
Tirana
E enjte, 1 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zeqiri

Etiketim: Zeqiri

Përdhunimi i 11-vjeçares në Kosovë/ Dafina Zeqiri i publikon identitetin ndjekësit:...

0
Një ngjarje e rëndë ka tronditur Prishtinën ditën e djeshme, ku një 11-vjeçare është përdhunuar në grup nga pesë persona. Reagimet për këtë ngjarje të...

Dafina Zeqiri mban maskë në fytyrë me emblemën e UÇK-së

0
Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri po iu përmbahet masave mbrojtëse ndaj Covid-19.  Dafina u fotografua pranë Fikret Shatrit, i cili kishte shkuar ditë më parë...

Dafina Zeqiri paralajmëron lasnimin e dy projekteve, “Milliondollar” dhe “Zili Zili”

0
Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, si duket nuk e ka ndërmend të ndalet në prurjet e reja muzikore. Qqë nga paraqitja e saj e...

Dafina Zeqiri, publikon foto të refugjatëve nga lufta e fundit në...

0
Një debat i ashpër ka nisur në rrjetet sociale midis shqiptarëve dhe serbëve dhe gjithë kjo erdhi nga një peticion i krijuar për të...

Dafina Zeqiri iu “qesh në fytyrë” serbëve që nuk e pranojnë...

0
Dafina Zeqiri është një nga artistët e shumtë që kanë reaguar ndaj gabimit të kompanisë ‘Apple’ e cila kishte vendosur Kosovën si pjesë të...

Dafina Zeqiri ironizon me komentet e serbëve, publikon video satirike

0
Kohëve të fundit, shumë artistë shqiptarë i janë bashkuar peticionit për Apple, ku kanë kërkuar vendosjen e Kosovës në hartë. Për këtë ka reaguar edhe...

Ai e lëndoi shumë, por Dafina Zeqiri zgjodhi mënyrën më të...

0
“Tash ti vuj vuj vuj Mi kqyr story't edhe luj luj luj zemra dhem dhem luj luj luj e di që t'vjen edhe vuj vuj vuj” Është refreni...

Dafina Zeqiri tregon si lindi bashkëpunimi me Ledri Vulën dhe Lumi...

0
Dafina ka folur për bashkëpunimin e fundit. Bashkëpunimi mes Dafina Zeqirit, Ledri Vulës dhe Lumi B është bërë kryefjala e mediave në këto ditë. Kështu që...

Andi Zeqiri vazhdon me formë të mirë, shënon përsëri për Lausanne

0
Andi Zeqiri vazhdon të shkëlqejë në Ligën e Dytë të Zvicrës, në fanellën e Lausanne. Djaloshi që ka zgjedhur së fundi të përfaqësojë Kombëtaren e...

Dafina Zeqiri paraqitet e ‘nxehtë’ nga plazhi

0
  Këngëtarja e njohur shqiptare Dafina Zeqiri njihet për paraqitjet e saj të veçanta në publik. Dafina së fundmi ka filluar pushimet duke u relaksuar në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS