fbpx
17 C
Tirana
E martë, 14 Korrik, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Shpejti

Etiketim: shpejti

Plani hapësinor për Parkun Kombëtar së shpejti procedohet në Qeveri

0
(E plotësuar) - Me qëllim të procedimit të mëtejmë të dokumentit Plani Hapësinor i Parkut Kombëtar Bjeshkët e Nemuna sot është mbajtur një takim pune...

Plani Hapësinor i Bjeshkëve të Nemuna, së shpejti do të procedohet...

0
(E plotësuar) - Me qëllim të procedimit të mëtejmë të dokumentit Plani Hapësinor i Parkut Kombëtar Bjeshkët e Nemuna, sot është mbajtur një takim...

Apple se shpejti me tastier xhami

0
Nëse ndonjëherë keni shkruar paragrafë të gjata në telefonin tuaj apo në tablet, duke përdorur tastierën në ekran, e dini që nuk është përvojë...

Tjetër fushë futbolli pritet të përfundon së shpejti

0
Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi, paralajmëron përfundimin e një tjetre fushe sportive. Dumoshi, ishte sot në Novosellë të Pejës, për të parë...

Chrome në Android së shpejti me një përmirësim të dukshëm të...

0
Vitin e ardhshëm Play Store nuk do të ofrojë më aplikacione 32-bit por vetëm 64-bit. Në përgjigje të këtyre ndryshimeve po punon edhe vetë...

Don Xhoni së shpejti lanson këngën “Baby Baby”

0
Rep-artisti i njohur shqiptar, Don Xhoni, gjatë kohës së pandemisë coronavirus është kthyer në sensacion. Kjo për shkak të talentit dhe po ashtu interpretimit të...

Së shpejti modeli i ri i maskave që ndizen kur ka...

0
Maska që ndizet kur ka kontakt me coronavirus mund të vijë këtë verë. Së fundi, MIT dhe Harvard kanë punuar në sensorë që...

Presidenti i UEFA-s, Ceferin: Vendimi për tifozët do të merret së...

0
Presidenti i UEFA-s, Aleksander Ceferin ka thënë se duhet të merret një vendim mbi pjesëmarrjen e tifozëve në ndeshjet e Ligës së Kampionëve dhe...

Ndeshjet e Serie A pritet që së shpejti të luhen me...

0
Serie A pritet t’i lë tifozët të jenë të pranishëm në stadiume. Kampionati elitar i futbollit italian, Serie A, pritet të jap dritën e gjelbër...

Çiljeta Xhilaga së shpejti publikon këngën “Mke Harru”, në bashkëpunim me...

0
Çiljeta Xhilaga është njëra nga artistet shqiptare që kohëve të fundit nuk ka qenë edhe shumë aktive në industrinë muzikore. Përkundër kësaj, ajo nuk ka...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS