Bukuroshja ukrainase këndoi shqip në mes të Greqisë

0
14
Gjigandi

Skena e “The Voice of Greece” është ndezur nga një këngë shqiptare. Ukrainasja Angelina Statyeva zgjodhi që në “blind audition” të konkurrojë me këngën e bukur shqiptare, “Lule Lule”.

Me një zë brilant dhe performancë fantastike, ukrainasja mahniti jurinë e “The Voice”.

Të gjithë ata shtypën butonin dhe u kthyen për Angelinën.

Image
Image
Image
Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu