fbpx
13 C
Tirana
Friday, May 29, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Greqisë

Etiketim: Greqisë

317 shqiptarë drejt Greqisë për punësim sezonal, ja sa u kthyen...

0
Në pikëkalimin e Kakavijës është rritur fluksi i qarkullimit menjëhere pas masave lehtësuese për hyrje-daljet.  526 qytetarë janë regjistruar në hyrje për në Shqipëri,...

Nisen punëtorët e parë sezonalë drejt Greqisë, ja kur pritet të...

0
Pas mbylljes së kufijve dhe bllokimit të lëvizjes si pjesë e masave shtrënguese për të parandaluar përhapjen e Covid-19, sot ka nisur udhëtimi i...

Nisen punëtorët e parë sezonalë drejt Greqisë, ja kur pritet të...

0
Pas mbylljes së kufijve dhe bllokimit të lëvizjes si pjesë e masave shtrënguese për të parandaluar përhapjen e Covid-19, sot ka nisur udhëtimi i...

Pas Greqise, Rama vizite ne Itali – lajmi fundit – lajmi...

0
Kryeministri shqipta Edi Rama do të zhvillojë nesër më 31 tetor një vizitë zyrtare pune në Romë. Ai do të takohet...

Bukuroshja ukrainase këndoi shqip në mes të Greqisë

0
Skena e “The Voice of Greece” është ndezur nga një këngë shqiptare. Ukrainasja Angelina Statyeva zgjodhi që në “blind audition” të konkurrojë me këngën...

Meta pret ambasadoren e re te Greqise – Lajmi i Fundit...

0
Presidenti i Republikës Ilir Meta priti sot në një takim Ambasadoren e re të Greqisë në Shqipëri, Sophia Philippiddou, me rastin...

Motra e Kacifas i kerkon Greqise: Kerkojini Shqiperise te hetoje per...

0
Një vit pasi i vellai i saj Kostandin Kacifa humbi jeten në Bularat të Gjirokastrës motra e tij ka folur për...

Gruaja me e bukur ne bote sipas Greqise se lashte –...

0
Bella Hadid është shpallur si femra më e bukur në botë, sipas “Golden Ratio of Beauty”, shkruan TheSun. 23-vjeçarja doli...

Ishin nisur drejt Greqisë me gomone, anija shqiptare ndalon 111 emigrantë...

0
111 emigrantë sirianë, irakenë dhe palestinezë janë ndaluar nga anija shqiptare Oriku, e cila patrullon në detin Egje në kuadër të NATO-s. Emigrantët ishin nisur...