fbpx
13 C
Tirana
Friday, May 29, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Këndoi

Etiketim: këndoi

Hera e parë kur Mariah e këndoi “All I Want for...

0
Hiti me famë botërore “All I Want for Christmas is You”  i ka siguruar këngëtares Mariah Carey titullin jozyrtar të mbretëreshës së Krishtlidjes, dhe...

Këngëtarja ukrainase tregon pse këndoi shqip në “The Voice of Greece”

0
Angelina Statyeva nga Ukraina, këndoi në “The Voice of Greece” një pjesë të këngës arbëreshe “Vajta kalova gjithë Kalabrinë”, të cilën e njohim edhe...

Bukuroshja ukrainase këndoi shqip në mes të Greqisë

0
Skena e “The Voice of Greece” është ndezur nga një këngë shqiptare. Ukrainasja Angelina Statyeva zgjodhi që në “blind audition” të konkurrojë me këngën...