fbpx
11 C
Tirana
Friday, May 29, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Bukuroshja

Etiketim: Bukuroshja

Xhensila Pere i zbulon të gjitha: Gjatë karantinës isha bukuroshja e...

0
Xhelsia Pere u përgjigj sinqerisht pyetjese nga Bieta Sulo se “Çfarë note meritoni për punët e shtëpisë”. Xhensila tha se gjatë kohës ku ka qenë...

E fejuar apo jo? Bukuroshja shqiptare sqaron të vërtetën e lidhjes...

0
Pasi e tha vetë në një transmetim live se “do fejohej”, ish-velina Alesia Bami, e cila është e ftuar e përjavshme në “Procesin Sporti”,...

Bukuroshja italiane në hall me hakera: Publikohen fotografi private të saj

0
Gazetarja atraktive e DAZN dhe Sky Sport Diletta Leotta është përsëri viktimë e sulmeve nga hakerat. Disa vite më parë hakerat kishin arritur që të...

Bukuroshja shqiptare shpall fejesën me pasanikun

0
Alesia Bami është një nga ish-velinat e komentuara të showbizz-it shqiptar, e cila tashmë është në grupin e prezantueseve të programit e “E Diell”...

Bukuroshja shfaqet seksi nga karantina

0
Tiffany Watson ka treguar trupin e saj të tonifikuar në të brendshme derisa e pret një përballje e fundit, eksplozive në finalen e emisionit...

Kështu motivohet Fortesa Orana apo bukuroshja e sportit

0
E ruan qetësinë si gjithmonë, gjithnjë stërvitet me regjim sportiv dhe me synime që të arrijë në piedestalin më të lartë evropian e botëror,...

Bukuroshja ukrainase këndoi shqip në mes të Greqisë

0
Skena e “The Voice of Greece” është ndezur nga një këngë shqiptare. Ukrainasja Angelina Statyeva zgjodhi që në “blind audition” të konkurrojë me këngën...