Ballina Etiketimet Shqip

Etiketim: shqip

Liga e Kombeve/ Izraeli dhe Islanda ‘ndihmojnë’ Shqipërinë. Ja surprizat në...

0
EUROPË- Janë zhvilluar disa nga ndeshjet e Ligës së Kombeve.Në Saint-Denis takimi mes Francës dhe Kroacisë përfundon me shifrat 0 me 1 për ballkanasit,...

Dukës i ndodh e papritura me makinën pas humbjes së Shqipërisë...

0
Tiranë- Nuk mjaftoi zhgënjimi në stadium, por edhe jashtë tij.Një surprizë e pakëndshme ka ndodhur për presidentin e Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka.Gjatë...

Ora e parë e mësimit në Kosovë dhe Shqipëri sot i...

0
Ministrja e Arsmit, Arbërie Nagavci ka njoftuar se për nder të 144 vjetorit të Lidhjes Shqiptare të Prizrenit, sot, të gjitha shkollat në Kosovë...

​Nesër ora e parë e mësimit në Kosovë dhe Shqipëri i...

0
Ministrja e Arsmit, Arbërie Nagavci ka njoftuar se për nder të 144 vjetorit të Lidhjes Shqiptare të Prizrenit, nesër, 10 qershor, të gjitha shkollat...

Shqipëria barazon me Islandën. Si rrodhi ndeshja me momentet kryesore

0
Ka përfunduar në barazim 1 me 1 ndeshja mes Shqipërisë dhe Islandës.90'+3' Mbyllet ndeshja me barazimin 1-1 mes Islandës dhe Shqipërisë.90'+1' Vrioni ka mundësinë...

Për më shumë se dhjetë ditë Shqipëria ishte epiqendra europiane

0
Për më shumë se dhjetë ditë Shqipëria ishte epiqendra europiane e peshëngritjes, teksa në Tiranë u mbajt Kampionati Europian për të rritur.Një kompeticion madhor...

Islandë-Shqipëri / Trajneri Reja ‘ndez motorët’, zgjedh formacionin për start të...

0
Kombëtarja jonë kuqezi do të luajë sonte, prej orës 20:45 ndeshjen e parë në Ligën e Kombeve për edicionin e ri të këtij kompeticioni...

Liga e përbashkët e pingpongut Kosovë – Shqipëri, Kosova më e...

0
Në pallatin e sporteve "Qazim Dervishi" të Shkodrës për dy ditë rresht po zhvillohet sezoni  pranveror i Ligës së përbashkët të pingpongut Kosovë-Shqipëri për...

Media serbe ia përmend gazetares italiane Kosovën dhe Shqipërinë, kjo është...

0
Gazetarja e njohur sportive, italianja Diletta Leotta, është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku mburret me krenari për "atributet e saj".Italianja ka pak më...

Shqipëria me vdekshmërinë foshnjore më të lartë në rajon, Kosova e...

0
Shqipëria ka vdekshmërinë foshnjore më të lartë në rajon. Sipas një raporti të Eurostat, vendi ynë shënon 10.3 vdekje foshnjore për 1 mijë lindje.Kjo...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24