Itali, ‘skifteri’ shqiptar bie nga dritarja kur po vidhte – lajmi fundit

0
82
blank
Gjigandi

Vjedhja e radhës shkoi keq për një 38-vjeçar shqiptar, pasi rrezikoi jetën kur ra nga dritarja e një magazine.   Ngjarja ka ndodhur në periferi të Romës, kur shtetasi shqiptar me inicialet B.H. kishte hyrë për të vjedhur, por humbi kontrollin dhe ra në parkimin e magazinës, ku u gjet nga roja.   I plagosuri u dërgua menjëherë në spital, ku iu vunë prangat nga policia pasi akuzohet për vjedhje të mbetur në tentativë.   Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu