21.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dritarja

Etiketim: dritarja

Gjendet një trup i pajetë në Durrës, zjarrfikësit ndërhyjnë nga dritarja

0
Një trup i pajetë është gjendur në lagjen numër 6 në Durrës. Burime për median bëjnë me dije se familjarët e viktimës ishin duke e...

Hyri nga dritarja e tualetit dhe vodhi banesën, kapet autori në...

0
Policia ka zbardhur nje vjedhje te ndodhur ne Gjirokaster duke vene ne pranga edhe autorin. Zbardhet në kohë rekord ngjarja e ndodhur në orët...

Patinatorja olimpike vdes pas rënies nga dritarja e katit të gjashtë...

0
Një patinatore profesioniste ruse që garonte për Australinë është gjetur e vdekur pasi ra nga dritarja e apartamentit në katin e gjashte në Moskë,...

E nisi vitin si sheik, e mbyllën por nuk u ndal,...

0
Nëse një njeri në Kosovë meriton Çmimin e ‘Punëtorit Sportiv të Vitit’ padyshim është Latif Demolli.  Karizmatiku Demolli është zëdhënës i Federatës së Boksit të...

Itali, ‘skifteri’ shqiptar bie nga dritarja kur po vidhte – lajmi...

0
Vjedhja e radhës shkoi keq për një 38-vjeçar shqiptar, pasi rrezikoi jetën kur ra nga dritarja e një magazine.   ...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS