29.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Kur

Etiketim: kur

KPA kërkon për pasurinë e gjyqtares Rilinda Selimi, kur nuk gjen...

0
Gjyqtarja Rilinda Selimi  u  shkarkua ditën e sotme nga KPA mbi bazën e një supozimi. Sipas organit të drejtësisë  Selimi u largua nga sistemi...

Publikohen datat se kur nisin ndeshjet në 7 ligat kryesore evropiane...

0
Publikohen datat se kur nisin ndeshjet në 7 ligat kryesore evropiane për sezonin 2022/23.Ndeshjet do të nisin më herët se zakonisht dhe do të...

Si mund të ndihmojë Shqipëria vendet e tjera kur nuk ka...

0
Kryeministri i vendit Edi Rama ka zhvilluar ditën e sotme një konferencë të përbashkët me komisionerin e BE për menaxhimin e krizave, Janez Lenarcic.Gjatë...

Momenti kur grekët sulmojnë tifozët e Kosovës me flakadanë

0
Ndeshja e radhës mes Greqisë dhe Kosovës ka qenë e tensionuar. Tensione u vunë re edhe në shkallët e stadiumit.Ndeshja e vlefshme Ligën e...
Momenti kur Kim Kardashian pa skandalin e radhës të Tristan Thompson se kishte një fëmijë me traj…

Momenti kur Kim Kardashian pa skandalin e radhës të Tristan Thompson...

0
Motrat e Khloe Kardashian kanë thënë disa fjalë për Tristan Thompson pas skandalit për një fëmijë me Maralee Nichols.Basketbollisti e pranoi se ishte baba...

Kur Gjermania shkatërronte Brazilin 7-1, kujton Bierhoff: Djema, ndaloni së shënuari.

0
Ishte 8 korriku 2014. Brazili dhe Gjermania u ndeshën në një nga gjysmëfinalet më të pabesueshme të një Kupe Bote në histori. Nikoqirët donin...

“Kur vdisnin të dënuarit, sillnin arkivole fare të vegjël dhe me...

0
Keqtrajtimet në burgje dhe krimet e komunizmit. Dëshmon Demir Pojani, ish-vuajtës në Burgun e Burrelit. Ai dëshmon se, kur vdiste një i burgosur, ia...

Gati 30 metra nën ujë, momenti kur polumbarët në Shkodër gjejnë...

0
Policia shqiptare ka publikuar pamjet e momentit kur palombarët arritën të gjenin armët me të cilat dyshohet të jetë grabitur banka e nivelit të...

Të gjithë zyrtarët sëmuren kur shkojnë në burg! Nga Fatos Tushe,...

0
"I arrestuari ka probleme shëndetësore për të cilat është ekzaminuar edhe më parë dhe gjatë qëndrimit në dhomat e paraburgimit është vizituar nga mjeku...

Shenjat që tregon trupi kur nivelet e aciditetit janë të larta,...

0
Lëngjet e trupit kanë shumë acid në përbërjen e tyre. Acidi i tepërt mund të jetë i dëmshëm, kështu që për të parandaluar dëmtimin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS