Albana Osmani kujton paraqitjen në Cannes: Shumë gjëra mund të ndodhin brenda viti, mos harro të buzëqeshësh

0
19
blank
Gjigandi

Pandemia e koronavirusit ka pezulluar shumicën e festivaleve artistike/kulturore.

Muaji maj është koha kur në Cannes zbresin artistë me renome nga mbarë bota, por këtë vit kjo ngjarje artistike është anuluar për shkak COVID-19, shkruan lajmi.net.

Albana Osmani para pak minutave ka lansuar një fotografi ku kujton paraqitjen e vitit të kaluar në Cannes, dhe thotë se brenda një viti mund ndodhin shumë gjëra prandaj mos të harrojmë të buzëqeshim.

“Cdo gje mund te ndodhe per nje vit . Mos harro te buzeqeshesh cdo dite . Mos lejo te ike nga shpirti jot”, shkruan Albana në imazhin e publikuar.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu