Sabri Fejzullahu i rikthehet aktrimit pas 30 vitesh

0
Sabri Fejzullahu i rikthehet aktrimit pas 30 vitesh
Gjigandi

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Sabri Fejzullahu, duket se po i rikthehet zanatit të vjetër.

Në një postim të shpërndarë në rrjete sociale, artisti duket se po bën sërish kthimin në aktrim – aty ku edhe ishte bërë i njohur për publikun shqiptar.

Ai ka publikuar disa imazhe në Instagram, në të cilat shfaqet përkrah aktorit Ilir Tafa si dhe artistit tjetër, Shkumbin Istrefi.

Sabri Fejzullahu (Foto: Screenshot/Instagram)

“Pas 30 viteve, më ktheu prapë në aktrim, miku im, aktori më i madh dhe më i njohur shqiptar në Evropën Juglindore, Ilir Tafa”, ka shkruar ai.

“Me Ilirin dhe Shkumbinin besoj do t’ia dalë”, vazhdoi më tej Fejzullahu.

Krahas kësaj, 74-vjeçari deri më tani ka sjell një sërë projektesh e bashkëpunimesh të suksesshme.

I njëjti po ashtu po vazhdon të jetë mjaft aktiv edhe me mbrëmje e koncerte muzikore.

/abc24.al/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu