fbpx
26 C
Tirana
Saturday, June 6, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Viti

Etiketim: viti

“Fikë se fikë, bile me shumë muzikë”, Capital T thotë se...

0
Capital T thotë se si gjithë të tjerëve, edhe atij i janë prishur planet. Capital T është shumë aktiv me projekte të reja muzikore, të...

Rrëfimi: Barcelona, viti më i keq i karrierës sime

0
Trajneri i Meksikës, Tata Martino, ka deklaruar se sezoni i kaluar në drejtim të Barcelona-s ka qenë më i keqi i karrierës së tij. Martino...

As nuk e kishim menduar ndonjëherë tendencën e verës së këtij...

0
Maskat janë bërë pjesë e pandarë e përditshmërisë së gjithkujt dhe aksidentalisht u kthyen në një trend. Ndryshe nga trendet e tjera të modës,...

Transformimi i Mike Tysonit nga viti 2009 në 2020 është thjesht...

0
Mike Tyson ka shprehur interesim t’i rikthehet boksit në vitin 2020. “Majku i Hekurt” është një prej boksierëve më të frikshëm në histori, pasi u...

Albana Osmani kujton paraqitjen në Cannes: Shumë gjëra mund të ndodhin...

0
Pandemia e koronavirusit ka pezulluar shumicën e festivaleve artistike/kulturore. Muaji maj është koha kur në Cannes zbresin artistë me renome nga mbarë bota, por këtë...

Viti i Europianit dhe dëshira për Itali, mbrojtësi i Chelsea i...

0
Emerson Palmieri, futbollisti i kombëtares së Italisë dhe Chelseat, bëhet gati të rikthehet në Serie A, aty ku edhe Roberto Mancini, trajneri i të...

Kriza ekonomike/ Banka e Anglisë parashikon rënien më të madhe që...

0
Banka e Anglisë mbajti sot të pandryshuar normën e interesit referencë në 0,1 për qind. Banka gjithashtu shprehu gatishmërinë për të ndërmarrë masa të...

Samsung Galaxy Note 20 pritet të vijë në gusht të këtij...

0
Çdo vit, ka disa modele të reja të telefonave për të cilët të gjithë emocionohemi – një prej tyre është Galaxy Note. Nga Note...

Trendet e reja seksuale të viti 2020

0
Viti i ri erdhi si uragan dhe është ulur këmbëkryq në jetën tonë duke ndryshuar rrënjësisht mënyrën e jetës, marrëdhënies, punës, bashkëpunimit. Prandaj nëse...

Këto shenja horoskopi do të pësojnë ndryshime të mëdha në fund...

0
Vitit 2019 po i vjen fundi dhe disa shenja të horoskopit do të përballen me ndryshime të mëdha. Disa prej këtyre ndryshimeve do të...