Ballina Etiketimet Albana

Etiketim: Albana

Gara për kryetar të PD/ Albana Vokshi: Deri në orën 11:00...

0
Kryetarja e Komisionit të Organizimit dhe Kontrollit të Operacioneve Elektorale, Albana Vokshi ka deklaruar se deri në orën 11:00 në garën për kryetar të...

Albana Osmani tejet e emocionuar kur vuri duart për herë të...

0
Një shkrimtare që po mban në duar përherë të parë kopje të fortë të librit të saj është një emocion i papërshkrueshëm. Mjafton të shohim...

“Fjeta me të në kokën e krevatit”! Surpriza më e madhe...

0
Albana Osmani ka treguar projektin e saj më të ri për të cilin ka punuar prej kohësh dhe surpriza është se nuk ka lidhje...

Kështu përplaset me një serb Albana Osmani, pasi ai e quajti...

0
Këngëtarja e famshme me prejardhje shqiptare, Dua Lipa ka shpërndarë në profilin e saj në Twitter foton e dronit ‘Autochtonous’ që ishte shpalosur në...

Kolegji i Posaçëm i Apelimit zgjedh kryetar Albana Shtyllën

0
Kolegji i Posaçëm i Apelimit, shkalla e dytë e vettingut në drejtësinë shqiptare, tashmë do të ketë drejtues të saj zonjën Albana Shtylla. Me përfundimin...

Qëndistarja e Beratit/ Albana Balla, prej 25 vitesh vazhdon traditën

0
Albana Balla prej 25 vitesh ushtron zanatin e qëndistares. Artizania e lagjes Goricë punon me duart e saj perde, centro, mbulesa tavolinë etj. Është...

Albana Osmani bën ndryshim në dukje, vjen atraktive dhe tërë shkëlqim

0
Albana Osmani njihet si një prej prezantuesve më të njohura dhe më të dashura shqiptare. Ajo krahas kësaj është mjaft e ndjekur edhe në rrjetet...

Albana Osmani kujton paraqitjen në Cannes: Shumë gjëra mund të ndodhin...

0
Pandemia e koronavirusit ka pezulluar shumicën e festivaleve artistike/kulturore. Muaji maj është koha kur në Cannes zbresin artistë me renome nga mbarë bota, por këtë...

Albana Osmani rikthehet në ekran, ja logoja në të cilën do...

0
Moderatorja e njohur, Albana Osmani pritet të kthehet në ekran shumë shpejt. Këtë lajm e ka bërë të ditur vetë ajo me anë të...

Albana Osmani paralajmëron rikthimin në ekranet televizive

0
Albana Osmanin së shpejti do e shohim me një program të ri televiziv. Pas një pauze të gjatë në ekranet shqiptare, moderatorja Albana Osmani ka...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24