21.5 C
Tirana
E premte, 1 Korrik, 2022
Ballina Etiketimet Harro

Etiketim: harro

Soreca mbaron misionin, Rama e falenderon: Mos harro kurrë! Shqipëria do...

0
Nga data 1 prill, ambasadori i BE në Shqipëri Luigi Soreca do të marrë një pozicion tjetër. Presidenti i KE, Josep Borell njoftoi se...

“Gjej një mik të fortë dhe mos harro.”/ Zbardhen përgjimet që...

0
Media shqiptare ka siguruar dosjen e përgjimeve të prokurorisë italiane, të dalë pas aksionit antidrogë në vendin fqinj ku në pranga ranë 7 shtetas...

Albana Osmani kujton paraqitjen në Cannes: Shumë gjëra mund të ndodhin...

0
Pandemia e koronavirusit ka pezulluar shumicën e festivaleve artistike/kulturore. Muaji maj është koha kur në Cannes zbresin artistë me renome nga mbarë bota, por këtë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS