fbpx
26 C
Tirana
Friday, June 5, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Kujton

Etiketim: kujton

Olta kujton linjat që kishte para shtatzënisë, në foto me bluzën...

0
Olta provokoi me paraqitjen e fundit. Olta Gixhari është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat së fundi po sjell fotografi me barkun e...

Besim Çejku kujton gjeneratën e Lirisë kur rrëzoi Hajdukun e madh...

0
Liria nga Prizreni e ka arritur suksesin më të madh në verën e vitit 1988 kur u futen në Ligën e Dytë Unike (u...

Osmani kujton me krenari ditët e tija!

0
Ish futbollisti Fadil Osmani, sot ka 59 vjeç, kujton me krenari ditët e tij, kur ka luajtur në disa ekipe të Kosovës dhe pastaj...

Loredana e kujton babanë e ndjerë në njëvjetorin e vdekjes së...

0
Loredana e kujtoi me mall babanë e ndjerë. 30 maji i 2019-ës do të mbetet gjithmonë në kujtesën e Loredanës si ditë e kobshme për...

Andre Gomes kujton ditën e parë te Barça: Nuk gjeta këpucë...

0
André Gomes ishte një nga emrat më të diskutuar në merkaton e verës së vitit 2016. Më në fund, në mesin e shumë pretenduesve,...

Kujton fitoren e Prishtinës ndaj Zvezdës në Beograd dhe si shpëtuam nga...

0
Me 16 tetor të këtij viti bëhen 37 vite nga fitorja e paharrueshme e Prishtinës kundër Crvena Zvezdës në stadiumin “Marakana” të Beogradit, në...

Emily kujton momentin kur pozoi e zhveshur si 17 vjeçe

0
Modelja ka kujtuar një paraqitje provokuese që kur ishte shumë e re. Emily Ratajkowski sot njihet për paraqitjet e ‘nxehta’, ku shpeshherë nuk i kursen...

Në kohë pandemie, Françeska kujton pushimet e verës

0
Franceska Jaçe është një modele e njohur shqiptare, e cila për pamjen e saj komentohet shumë. Por, përpos pamjes ajo komentohet edhe për jetën e...

“Toka e bukur e babait tim”, Beatrix i kujton kështu rrënjët...

0
Beatrix tregoi tokën e vendlindjes së saj. Beatrix Ramosaj me anë të disa fotografive që ndau me ndjekësit në Instagram, ka treguar tokën e babait...

AMT i kujton Bashës kontratën: Sistemi proporcional kombëtar me lista të...

0
Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit i është drejtuar me një letër publike kreut të Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ku i kujton kontratën që kanë...