Reagon Travis Scott për romancën midis Kylie Jenner dhe Drake

0
117
blank
Gjigandi

Një lidhje e re dashurie është përfolur javët e fundit, midis Kylie Jenner dhe reperit Drake, thashetheme të cilat nisën pasi u panë sëbashku në ditëlindjen e Drake.

Kylie dhe Drake janë parë pas ditëlindjes së Drake shumë të afërt me njëri tjetrin dhe pavarësisht se ata e mohojnë këtë gjë, një mik i tyre i përbashkët ka konfirmuar gjithçka.

Lexo edhe:  Si të mos i shpenzoni pa kontroll paratë e fituara: Thyeni ligjin e Parkinsonit

Travis po tregohet shumë i pjekur lidhur me këtë situatë. Ai nuk i do të keqen asnjërit prej miqve të Kylie-t dhe s’i kanë bërë përshtypje këto thashetheme.

Mesa duket, Travis s’e ka aspak problem që lart e poshtë po flitet për lidhjen e re të 22-vjeçares me mikun e familjes së tyre, Drake.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu