32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Drake

Etiketim: Drake

Konfirmohet veprimi bizar i Drake për të mos i lejuar femrat të përfitojnë nga marrëdhënia me të …

Konfirmohet veprimi bizar i Drake për të mos i lejuar femrat...

0
Reperi kanadez, Drake, thuhet se bën një veprim të pazakontë pas marrëdhënieve seksuale me femrat.Në podcastin "Kyle and Jackieo", një pjesë e të cilit...
Drake poston foto në krahët e Taylor Swift – nxit spekulimet se dyshja po vijnë me një bashkëpunim

Drake poston foto në krahët e Taylor Swift – nxit spekulimet...

0
Drake i befasoi fansat të hënën mbrëma (18 prill) kur postoi një foto të paparë më herët me Taylor Swift.Së bashku me imazhe të...
Lista e plotë e fituesve në “iHeart Radio Music Awards 2022”

Lista e plotë e fituesve në “iHeart Radio Music Awards 2022”

0
Shfaqja "iHeart Radio Music Awards 2022" që u transmetua të martën në mbrëmje (22 mars) nga Los Angeles, nderon artistët dhe këngët më të...
Drake blen rezidencën luksoze nga Robbie Williams për afro 68 milionë euro, në Beverly Hills

Drake blen rezidencën luksoze nga Robbie Williams për afro 68 milionë...

0
Reperi kanadez Drake thuhet se ka paguar '75 milionë dollarë (67.7 milionë euro)' për rezidencën madhështore të Robbie Williams pasi ish-ylli i "Take That"...
Daniel Radcliffe dhe e dashura Erin Drake paraqiten së bashku në tapetin e kuq për herë të parë p…

Daniel Radcliffe dhe e dashura Erin Drake paraqiten së bashku në...

0
Daniel Radcliffe bëri paraqitjen e parë në tapetin e kuq me të dashurën e tij, Erin Darke, pas gati tetë vitesh të hënën mbrëma...
Drake ndryshon pamjen, prezanton stilin e ri të flokëve

Drake ndryshon pamjen, prezanton stilin e ri të flokëve

0
Drake ka bërë një ndryshim në pamje të cilin e prezantoi së fundmi.Krijuesi i hitit "Know Yourself" e nisi fundjavën duke hyrë në InstaStory...
Drake humb 275 mijë dollarë, vuri bast për fitoren e Jorge Masvidal ndaj Colby Covington në UFC 272

Drake humb 275 mijë dollarë, vuri bast për fitoren e Jorge...

0
Reperi kanadez, Drake humbi 275 mijë dollarë pasi vuri bast se Jorge Masvidal do ta mposht ish-shokun e skuadrës, Colby Covington në UFC 272.Drake...

Drake i humb 275 mijë dollarë, vendosi bast për fitoren e...

0
Reperi kanadez Drake humbi 275,000 dollarë pasi vuri bast mbi Jorge Masvidal për të mposhtur Colby Covington në UFC 272.Drake do të kishte fituar një shumë afërsisht 1 milion dollarë...
Drake kërkon mbrojtje për veten dhe familjen, paraqet një urdhër ndalimi ndaj një 29-vjeçare e ci…

Drake kërkon mbrojtje për veten dhe familjen, paraqet një urdhër ndalimi...

0
Ekipi ligjor i Drake ka paraqitur një urdhër ndalimi të përkohshëm kundër një sulmueseje të dyshuar, për të cilin ai thotë se e ka...

Drake vjen me një bashkëpunim të ri

0
Drake ka publikuar projektin e tij të ri muzikor. Reperi nga Britania Headie One dhe Drake kanë sjellë një bashkëpunim të ri të cilin e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS