fbpx
13 C
Tirana
Friday, April 3, 2020
Ballina Etiketimet Romancën

Etiketim: romancën

Drake flet për romancën e tij me Kylie Jenner

0
Pas ndarjes nga Travis, miliarderja më e re në botë, Kylie Jenner u përfol për një lidhje me reperin e njohur Drake. Dyshja janë fotografuar...

Reagon Travis Scott për romancën midis Kylie Jenner dhe Drake

0
Një lidhje e re dashurie është përfolur javët e fundit, midis Kylie Jenner dhe reperit Drake, thashetheme të cilat nisën pasi u panë sëbashku...

Lady Gaga mohon thashethemet për romancën me Bradley Cooper

0
Lady Gaga e ka kritikuar shtypin për spekulimet e mëdha për duetin e saj me Bradley Cooper gjatë ceremonisë së “Oscarit”, duke këmbëngulur se...

Na paskan hedhur hi syve: Lady Gaga tregon si e kurdisi...

0
Ata krijuan një zhurmë të madhe pasi u shfaqën tepër të afërt në ceremoninë e Academy Awards në shkurt 2019. Ndaj Lady Gaga ka folur...