fbpx
11 C
Tirana
Friday, April 3, 2020
Ballina Etiketimet Midis

Etiketim: midis

Reagon Travis Scott për romancën midis Kylie Jenner dhe Drake

0
Një lidhje e re dashurie është përfolur javët e fundit, midis Kylie Jenner dhe reperit Drake, thashetheme të cilat nisën pasi u panë sëbashku...

Shkencëtarët kanë gjetur lidhjen midis peshës së të porsalindurit dhe rrezikut...

0
Këto rezultate i kanë gjetur shkencëtarët nga universiteti i madh australian Masa më e madhe e lindjes (duke pasur parasysh moshën gestaciale) ka të bëjë...

Gorbachev: Tensionet midis fuqive bërthamore po e vënë në rrezik të...

0
Ish-kryeministri sovjetik Mikhail Gorbachev ka paralajmëruar se tensionet midis fuqive bërthamore po e vënë në rrezik të gjithë botën, duke bërë thirrje që të...

3 pikat kyçe për krijimin e një marrëdhënie të shëndetshme midis...

0
Ne e jetuam fëmijërinë tonë me sigurinë absolute se kushdo që ishte më i madh se ne, duhej të respektohej gjithnjë. Respekti për të...

Fotoja e “turpshme” me femijet, plas sherri midis Dafines dhe fansave...

0
Një foto e postuar në ‘Instagram’ nga këngëtarja Dafina Zeqiri ka shkaktuar ‘debat’ në komente. Në të shihet Dafi dhe një grup fëmijësh duke...