19.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Jenner

Etiketim: Jenner

Modelja Kylie Jenner i blen kalë 200 mijë dollarësh vajzës dyvjeçare

0
Modelja e njohur, Kylie Jenner, i ka shpenzuar 200,000 dollarë për t’ia blerë një kalë vajzën së saj dyvjeçare. Merret vesh se kali i shtrenjtë...

Rina Balaj: 2 milionë njerëz në Kosovë, 1 milion duken si...

0
Rina ‘thumboi’ me postimin e fundit. Rina Balaj ka ironizuar me femrat që po bëjnë ndërhyrje, e të cilat në fund duken sikurse ylli televiziv,...

Kylie Jenner e provokon ish të dashurin me këtë veshje të...

0
Kylie Jenner ka kaluar kohë kualitative me familjen e saj, me ish të dashurin Travis Scott dhe vajzën e tyre Stormi. Dhe biznismenja e Kylie...

Kylie Jenner me një tjetër “Rolls Royce”, ja çfarë ka të...

0
Kylie Jenner ka shtuar në koleksionin e makinave luksoze të saj një tjetër Rolls Royce. Miliarderja 22 vjeçare ka ndarë me 186 milionë ndjekësit e...

Kendall Jenner me pushime në Malibu, fotografohet me poza atraktive në...

0
Ajo është duke qëndruar në një shtëpi verore në Malibu, me motrën e saj më të madhe, Kourtney Kardashian. Por, Kendall Jenner nga këto pushime...

Pas izolimit Kylie Jenner llastoi veten me dhuratën super luksoze, sigurisht...

0
E kishte porositur një vit më parë, mirëpo për shkak të emergjencës Covid-19 në mbarë botën, Kylie Jenner mundi ta merrte vetëm tani makinën...

Fansat e Kylie Jenner kërkojnë nga ajo, që të kërkojë falje...

0
Ylli i Keeping Up With The Kardashians Kylie Jenner, është përballur me reagime të ashpra, pasi ka pozuar një numër snapsesh gjysëm e zhveshur.  ...

Fansat e Kylie Jenner kërkojnë nga ajo, që të kërkojë falje...

0
Ylli i Keeping Up With The Kardashians Kylie Jenner, është përballur me reagime të ashpra, pasi ka pozuar një numër snapsesh gjysëm e zhveshur.  ...

Kendall Jenner vë në pah të pasmet në imazhet e fundit...

0
Ajo ka qenë duke shijuar pushimet në një vend mjaft luksoz në Utah, së bashku me motrën e saj, Kylie Jenner. Bëhet fjalë për modelen...

Kylie Jenner nuk ndalet, kësaj radhe sjell foto më të ‘nxehta’

0
  Kylie Jenner nuk po lejon që rregullat e izolimit ta ndryshojnë jetën e saj. Bukuroshja biznismene edhe njëherë ka treguar trupin e saj në bikine...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS