fbpx
11 C
Tirana
Friday, April 3, 2020
Ballina Etiketimet Scott

Etiketim: Scott

Reagon Travis Scott për romancën midis Kylie Jenner dhe Drake

0
Një lidhje e re dashurie është përfolur javët e fundit, midis Kylie Jenner dhe reperit Drake, thashetheme të cilat nisën pasi u panë sëbashku...

Kylie Jenner dhe Travis Scott i japin fund lidhjes pas 2...

0
Mesa duket lidhja e Kylie Jenner me Travis ishte një tjetër “dështim”. Dyshja janë përpjekur të rregullojnë marrëdhënien dhe t’a...