Pasi u ndanë, Keisi tregon kush është artisti shqiptar i preferuar për të

0
112
blank
Gjigandi

Reperi nga Shqipëria Stresi dhe Keisi janë personazhe majft të përfolura nëpër mediat rozë, kjo pasi para pak kohësh ata u përfolën për ndarje.

Stresi e kishte lënë të hapur mundësinë e një ribashkimi me Keisin, duke e cilësuar si një pauzë nga lidhja e tyre.

Keisi është mjaft e ndjekur edhe në llogarinë e saj në Instagram ku ndiqet nga shumë fansa.

Së fundmi ajo u ka ofruar fansave mundësinë për ta pyetur atë në në InstaStory për atë çfarë u intereson rreth saj.

Njëra nga pyetjet ishte : “Meqë na tregove për artisten (Kida),do na tregosh dhe cili artist shqiptar të pëlqen më shumë”

Përgjiga e saj ka qen e befasishme duke thënë : “Hë se e dini të gjithë për këtë përgjigje, po prisni kaq shumë. Normalisht është Stresi.”

Përgjigja e saj shton edhe më shumë kureshtjen e fansave, se a do ti shohim përsëri bashkë Keisin dhe Stresin. 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu