9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Preferuar

Etiketim: preferuar

Receta e preferuar e Sofia Lorenit për shpageta kremoze me limon!

0
Receta e Sofia Lorenit është plot aromë dhe përgatitet në vetëm 15 minutaPërbërësit:- 250 g shpageta,- 60 g gjalpë,- 3 thelpinj hudhre,- lëvore të...

Rama: Valbona, adresa e preferuar e vizitorëve vendas e të huaj

0
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama solli mëngjesin e sotëm pamje nga Parku Kombëtar i Valbonës, ku dëbora ka shtruar petkun e bardhë."Mirëmëngjesi dhe me...

Për çfarë simptoma të Covid-19, trajtimi në ambientin shtëpiak është më...

0
Simptomat e zakonshme për raste “të buta” të COVID-19 përfshijnë dhimbje të fytit, kollitje dhe ethe. Duke ditur se nuk kemi ndikim direkt në virus,...

“Oh, ajvar”- Dua ka një përgjigje epike kur pyetet për ushqimin...

0
Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa, përkundër faktit se po bën bujë në skenat ndërkombëtare, ajo asnjëherë nuk heziton të tregojë prejardhjen e saj. Në një intervistë...

Meghan Markle ka lënë në Kanada qenin e preferuar pasi nuk...

0
Raportime të fundit thonë se Meghan Markle, nusja e princit britanik Harry, ka lënë pas në Kanada një prej qenve të saj pasi nuk...

‘Familjarisht vdesim për këtë’, burri i Afërditës ka tashmë një këngë...

0
Bukuroshja shqiptare, Afërdita Dreshaj ka treguar gjithmonë se është një fanse e madhe e muzikës së këngëtarit të njohur, Gena. Por përveç Afërditës, duket se...

Tayna mbrëmë dhuroi performancë “elektrizuese” në qytetin e saj të preferuar

0
Edhe pse në vendin tonë ende nuk është lejuar hapja e klube të natës, në shumë vende fqinjë dhe të Evropës tashmë kjo është...

Ja çfarë thotë poza e preferuar në seks e të dashurit...

0
A është më shumë tip “misionari” apo “Doggy style”? Mëso se çka zbulon kjo për të. Thonë që njerëzit janë sikur libër i hapur, vetëm...

Mesa duket, ky është fustani i preferuar i Bella Hadid

0
Bella Hadid qartë ka një veshje të re të preferuar. Ajo ka ngarkuar dy galeri fotografish në Instagramin e saj gjatë muajit të kaluar, duke...

Ish boksieri i gjeneratës së artë, Abedin Lika: ‘Urime ‘Bota sot’,...

0
Ish boksieri i gjeneratës së artë të Prishtinës, Abedin Lika, uron 25 vjetorin e gazetës kombëtare “Bota sot”.   Lika i takon plejadës së Prishtinës,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS