Ballina Etiketimet Pasi

Etiketim: pasi

Një ditë pasi hyri në ‘BBV’, Eva Alikaj shpërthen në lot

0
  Aktorja e njohur Eva Alikaj është bërë pjesë e shtëpisë më të përfolur në Shqipëri, “Big Brother Vip”. Gjatë ditës së djeshme ajo ka...

Pasi degradoi sherri mes tyre, Olta zbulon pse u pajtua me...

0
Duke folur me Xhonin, Bjordin dhe Valbonën në oborr, Olta tha se me Efin bëri paqe vetëm për hir të lojës. Sipas saj, në jetën...

Pasagjeri arrestohet pasi lëvizte i armatosur; në kërkim shoferi i makinës...

0
Policia e Shkodrës ka mundur të arrestojë një shtetas 22-vjeçar i cili lëvizte i armatosur me një armë zjarri tip pistoletë, si pasagjer në...

FOTO-MEME/ Pasi humbi pasuritë e tij në Gjykatë, Ylli Ndroqi këshillon...

0
Biznesmeni Ylli Ndroqi dhe kandidati i PD për Bashkinë e Tiranës Belind Këlliçi janë parë bashkë në festën e organizuar në kuadër të 32-vjetorit...

Po fotografonte stuhinë, turistja 45-vjeçare vdes tragjikisht pasi “përpihet” nga dallga

0
Një 45-vjeçare argjentinase ka vdekur tragjikisht në Bregun e Amalfit pasi u pushtua nga një dallgë. Gruaja, po fotografonte stuhinë në Furore, një qytet bregdetar. Edhe...

Pasi pushoi gjysmën e stafit, ja vendimi i radhës i miliarderit

0
Punonjësit e ‘Twitter’-it që i mbijetuan pushimit nga puna, së shpejti do të duhet të paguajnë vetë ushqimet e tyre. Miliarderi Elon Musk tha...

Agaçi pasi doli nga SPAK: Nuk kam koment

0
Sekretari i përgjithshëm i Këshillit të Ministrave Engjëll Agaçi është thirrur në SPAK këtë pasdite. Pasi doli nga Prokuroria e Posaçme, Agaçi nuk ka preferuar...

Humbi jetën pasi u arrestua se nuk veshi hixhabin, Irani lëshon...

0
Një raport i forenzikës i publikuar nga autoritetet iraniane tha se vdekja e Mahsa Aminit nuk u shkaktua nga goditjet në kokë dhe gjymtyrë,...

U largua drejt Greqisë pasi tentoi të përdhunonte bashkëkombësen 21-vjeçare, shqiptari...

0
U dha dënimi me 4 vite burg për një shqiptar i cili akuzohej për tentativë përdhunimi ndaj një 21-vjeçarje po me shtetësi shqiptare, ngjarja...

Erion Veliaj reagon pasi Sunny Hill do të mbahet në Prishtinë...

0
Kryetari i Tiranës, Erion Veliaj ka reaguar pas lajmit se festivali Sunny Hill do të kthehet në Prishtinë, e gjithashtu do të mbahet edhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24