10 C
Tirana
Friday, February 28, 2020
Ballina Etiketimet Pasi

Etiketim: pasi

Këto shampo nuk duhet t’i përdorni më kurrë, pasi po jua...

0
Me siguri e keni të vështirë të gjeni një shampo të përshtatshme për llojin e flokëve tuaj, që t’i bëjë ata të duken me...

Reagon Tayna pasi Vinicius ia shpërndau këngën duke përdorur zemra!

0
Vetëm sa kanë nisur ta ndjekin njëri-tjetrin në “Instagram”, por tashmë Tayna dhe Vinicius kanë edhe më larg. Pak minuta pasi talenti 19-vjeçar i Real...

Pasi bllokoi Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, Franca del me tjetër...

0
Franca e cila bllokoi hapjen e negociatave me BE-në për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, presidenti i Francës, Emmanuel Macron, ka nisur një...

Pak muaj pasi humbi te shoqin, Luiza Xhuvani vendos te rikthehet...

0
Aktorja Luiza Xhuvani, duket se ka marrë vendimin e madh për t’u rikthyer sërish në skenë, pak muaj pas humbjes së...

Manastirliu shkarkon burrin e zv/ ministres! Aurel Voda: Kerkoj falje pasi...

0
Shkarkohet nga detyra e drejtorit të Shërbimit Parësor Spitalor, Aurel Voda, burri i zv/ ministres së Brendshme Rovena Voda i cili...

Cyrus: Gjithmonë mendoja se duhet të isha homoseksuale pasi djemtë ishin...

0
Këngëtarja e njohur 26-vjeçare duket se e ka përjetuar rëndë ndarjen e saj të fundit. Miley Cyrus ka thënë se ka ‘meshkuj të mirë, por...

Aeroplani përplaset në një rrugë në Brazil, menjëherë pasi u ngrit...

0
Të paktën tre persona gjetën vdekjen kur një aeroplan i vogël u përplas në rrugë dhe u përfshi nga zjarri në Belo Horizonte, Brazil. Sipas...

Ndalohet gruaja pasi lindi femijen – Lajmi i Fundit – Lajme

0
Një grua në Florida është arrestuar pasi lindi një fëmijë pasi që kishte kryer marrëdhënie me një 11 vjeçar. Ajo kishte...

Arrestohet gruaja pasi lindi femijen e nje 11 vjeçari – Lajmi...

0
Një grua në Florida është arrestuar pasi lindi një fëmijë pasi që kishte kryer marrëdhënie me një 11 vjeçar. Ajo kishte...

Malcom thyen heshtjen, pasi ka kaluar dy muaj pa luajtur –...

0
Malcom u bë një prej transferimeve më të shtrenjta në histori të Zenit Saint Petersburgut gjatë verës, mirëpo ai ka...