Erion Veliaj reagon pasi Sunny Hill do të mbahet në Prishtinë dhe Tiranë

0
13
Gjigandi

Kryetari i Tiranës, Erion Veliaj ka reaguar pas lajmit se festivali Sunny Hill do të kthehet në Prishtinë, e gjithashtu do të mbahet edhe në kryeqytetin e Shqipërisë.

Lajmin e konfirmuan të gjitha institucionet e përfshira në këtë festival.

“Sunny Hill Festival – edhe në Prishtinë, edhe në Tiranë!

Shumë i lumtur që edicion special i këtij viti i “Sunny Hill Festival”, do të mbahet në Prishtinë në 4,5,6, e 7 gusht, kurse në Tiranë në 26, 27, dhe 28 gusht. Një super lajm. Bashkë”,

ka shkruar Veliaj në postim.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu