28.5 C
Tirana
E shtunë, 25 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Hill

Etiketim: Hill

“Shuhen përplasjet”/ Sunny Hill kthehet në Prishtinë

0
Festivali “Sunny Hill” do të mbahet në Prishtinë, por edhe në Shqipëri do të ketë një “line-up” të këtij festivali. Lajmi është konfirmnuar nga Ministria...

Erion Veliaj reagon pasi Sunny Hill do të mbahet në Prishtinë...

0
Kryetari i Tiranës, Erion Veliaj ka reaguar pas lajmit se festivali Sunny Hill do të kthehet në Prishtinë, e gjithashtu do të mbahet edhe...

Dua Lipa e trishtuar pas anulimit të festivalit “Sunny Hill”

0
Dua Lipa ka reaguar pas anulimit të festivalit “Sunny Hill”. Për shkak të pandemisë COVID-19 është anuluar festivali “Sunny Hill”, i cili planifikohej të mbahej...

A do të mbahet sivjet “Sunny Hill”? Dua dhe Shpend Ahmeti...

0
Festivali “Sunny Hill” është njëri nga eventet më të mëdha që ka bashkuar artistë ndërkombëtarë në Kosovë. Organizimi i tij kishte filluar qysh në vitin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS