Ballina Etiketimet Veliaj

Etiketim: Veliaj

20 mijë vota më shumë/ Veliaj thellon diferencën me Këlliçin

0
Kryebashkiaku aktual i Tiranës Erion Veliaj është pranë fitores së thellë. Deri më tani ai ka marrë 60 241 vota ose 53.02%, ndërsa rivali...

Veliaj: Shtojmë gjelbërimin dhe hapësirat për këmbësorët, fusim konceptin e qytetit...

0
Lëvizshmëria dhe trafiku në Tiranë ishte tema e radhës e trajtuar nga kryebashkiaku Erion Veliaj në rubrikën e përjavshme, ku ai sqaron me argumente...

‘Rruga e Saraçëve’ / Veliaj: Ndërhyjmë në çdo lagje, rrisim vlerën...

0
Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj këtë fundjavë inspektoi punimet në “Rrugën e Saraçëve”, një rrugë historike e Tiranës dhe një aks shumë...

Zgjedhjet e 14 majit, Veliaj: Nevojitet unifikim i votës për Kryetarin...

0
Në prag të zgjedhjeve të 14 majit, kryebashkiaku Erion Veliaj u bëri thirrje qytetarëve që krahas votës për kandidatin, të votojnë edhe për këshilltarët...

Veliaj: SPAK të hetojë 21 janarin

0
Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, foli gjatë një interviste të dhënë për Euronews Albania këtë të martë edhe për kallëzimin e bërë në SPAK...

Përurohen dy shkolla të reja në kryeqytet/ Veliaj: I rrisin edhe...

0
“Kiço Blushi” dhe “Sevasti Qiriazi” janë dy shkollat më të reja që i shtohen kryeqytetit, me kushte bashkëkohore, klasa moderne dhe terrene sportive, të...

Si u zhduk kulla gjigande për 3 minuta nga “Syri” i...

0
Opozitari i paepur Çim Peka, ditën e sotme kreu aktin e radhës kundër dyshes që “sundon” vendin, Rama-Veliaj. Zbuloi dhe publikoi në “Syrin” e...

Kryebashkiaku Veliaj nga shkolla e re ‘Andrea Stefani’: Do t’i shërbejë...

0
Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka inauguruar shkollën “Andrea Stefani”, Tiranë. Gjatë vizitës së tij në këtë shkollë, Veliaj tha kjo shkollë do...

Projekti për zgjatimin e lumit ‘Lana’, Veliaj: Familjet do të marrin...

0
Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka qenë i pranishëm këtë të martë në mbledhjen e Këshillit Bashkiak. Veliaj ka njoftuar se së shpejti...

Veliaj nga mbledhja e Këshillit Bashkiak: Vëmendja jonë tek sezoni turistik

0
Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka qenë i pranishëm këtë të martë në mbledhjen e Këshillit Bashkiak. Veliaj foli në lidhje me fluksin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24