Ballina Etiketimet Tiran

Etiketim: Tiran

Erion Veliaj reagon pasi Sunny Hill do të mbahet në Prishtinë...

0
Kryetari i Tiranës, Erion Veliaj ka reaguar pas lajmit se festivali Sunny Hill do të kthehet në Prishtinë, e gjithashtu do të mbahet edhe...

Policia Rrugore vijon kontrollet/ Qindra gjoba dhe pezullime patentash në Tiranë

0
Policia Rrugore e Tiranës vijon kontrollet e dedikuara për evidentimin dhe ndëshkimin e shkelësve të rregullave të qarkullimit që janë rrezik potencial për përfshirje...

Grabitje në aksin Tiranë-Elbasan/ Burri e dhunon dhe i merr makinën...

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në aksin Tiranë-Elbasan.Një 49-vjeçar me dy emra, raportohet se ka goditur një 65-vjeçar dhe më pas i ka rrëmbyer...

‘Heroi’ i finales së Tiranës, pushime si baba. Në plazh me...

0
Sezoni është lënë prapa krahësh, lojtarët e Romës janë larguar nga "Trigoria" dhe po shijojnë pushimet e tyre të merituara, para se të kthehen...

Merr flakë skafi në Dhërmi, 31-vjeçari pëson djegie, dërgohet në Tiranë

0
Një 31-vjeçar ka mbetur i djegur pasi skafi në të cilin po punonte ka marrë flakë. Policia e Vlorës thotë se ngjarja e rëndë...

Koshat nëntokësorë/ Vendosen në Tiranë kazanët e parë për mbetjet

0
Tirana do të përdorë një teknologji të re për grumbullimin  dhe diferencimin e mbetjeve.Tanimë mbetjet nuk do të hidhen në kosha por në konteniere...

Trafik i rënduar në autostradën Durrës-Tiranë/ Policia apel shoferëve: Ndiqni këto...

0
Për shkak të trafikut të rënduar në autostradën Durrës- Tiranë, Policia Rrugore iu bën apel shofërëve të zgjedhin rrugë alternative për të hyrë në...

Edi Rama në stilin e kuzhinierit, gatuan picë për qytetarët në...

0
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka nisur këtë të diele, duke mësuar përgatitjen e picës.Në një postim në llogarinë e tij në Facebook, Rama...

Prezenca e OSBE në Tiranë uron Presidentin Begaj: Presim bashkëpunim të...

0
Prezenca e OSBE në Tiranë ka uruar presidentin e sapozgjedhur të Republikës së Shqipërisë, Bajram Begajn.Përmes një reagimi në Twitter, prezenca e OSBE shkruan...

Zhduken dy persona të tjerë në Tiranë, njëra e mitur që...

0
Policia e Tiranës po punon për gjetjen e dy personave të tjerë që janë denoncuar të zhdukur në orët e fundit.Një prej tyre është...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24