Grabitje në aksin Tiranë-Elbasan/ Burri e dhunon dhe i merr makinën 65-vjeçarit

0
9
Gjigandi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në aksin Tiranë-Elbasan.

Një 49-vjeçar me dy emra, raportohet se ka goditur një 65-vjeçar dhe më pas i ka rrëmbyer makinën për tu larguar në drejtim të paditur.

Njoftimi i policisë:

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Nr. 1 kanë referuar materialet në Prokurori dhe po punojnë për kapjen e shtetasit A. (G). Q. (L)., 49 vjeç, pasi ditën e djeshme, në afërsi të TEG-ut, ka goditur shtetasin G. J., 65 vjeç, banues në Myshqeta, të cilit i ka marrë mjetin dhe më pas është larguar.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu