Ilir Meta takon Presidentin e zgjedhur: I uroj suksese në detyrën e lartë

0
9
Gjigandi

Presidenti i Republikes, Ilir Meta po zhvillon një takim me kreun e ri të shtetit të sapozgjedhur, z.Bajram Begaj.

Mësohet se takimi i Presidentit Meta me Presidentin Begaj po mbahet ne ambientet e Pallatit te Brigadave.

MESAZHI I METES

Kënaqësi të prisja sot Presidentin e zgjedhur, z.Bajram Begaj dhe t’i uroja sërish suksese në detyrën e lartë, që e pret në interes të vendit dhe të gjithë qytetarëve.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu