Ballina Etiketimet Presidentin

Etiketim: Presidentin

Meta pret Presidentin e ri Bajram Begaj: Suksese në detyrën e...

0
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka njoftuar sot se ka pasur një takim me Presidentin e zgjedhur, Bajram Begaj.Në një postim në Facebook, Meta...

Ilir Meta takon Presidentin e zgjedhur: I uroj suksese në detyrën...

0
Presidenti i Republikes, Ilir Meta po zhvillon një takim me kreun e ri të shtetit të sapozgjedhur, z.Bajram Begaj.Mësohet se takimi i Presidentit Meta...

Bamir Topi zbardh takimin me presidentin e ri të zgjedhur: Këshillat...

0
Ish kreu i shtetit, Bamir Topi ka folur për takimin që ka pasur sot me presidentin e ri të zgjedhur të vendit, Bajram Begaj."Unë...

“Mendojnë si të pasurohen e të bëjnë vila”/ Pas takimit me...

0
Kujtimet e ngjarjet, ndërhyrjet dhe veprimet, sukseset e dështimet, dëshirat dhe mundësitë… Të gjitha të përmbledhura nga Alfred Moisiu në një libër për Presidencën...

Vuçiq uron presidentin e ri të Shqipërisë: Të arrijmë të gjitha...

0
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq i ka dërguar një mesazh urimi presidentit të zgjedhur, Bajram Begaj.Vuçiç në mesazhin dërguar homologut të tij shqiptar, nënvizon...

Aleksandër Vuçiç uron presidentin e Shqipërisë, ia përmend “Ballkanin e Hapur”

0
Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç ka uruar presidentin e ri të Shqipërisë, Bajram Begajn."Ju përgëzoj për zgjedhjen tuaj President i Republikës së Shqipërisë, me...

Një ditë pas zgjedhjes, Bajram Begaj takohet me ish-Presidentin Moisiu

0
Presidenti i sapo zgjedhur Bajram Begaj një dite pasi mazhoranca miratoi ne Kuvend kandidaturën e tij, ka zhvilluar një takim jo zyrtar me ish-Presidentin...

Prezenca e OSBE në Tiranë uron Presidentin Begaj: Presim bashkëpunim të...

0
Prezenca e OSBE në Tiranë ka uruar presidentin e sapozgjedhur të Republikës së Shqipërisë, Bajram Begajn.Përmes një reagimi në Twitter, prezenca e OSBE shkruan...

​Borrell dhe Varhelyi urojnë presidentin Begaj: Mezi presim të punojmë për...

0
Urime për Presidentin e sapo zgjedhur Bajram Begaj ka përcjellë edhe Komisioneri për Fqinjësinë dhe Zgjerimin e BE, Oliver Varhelyi dhe shefi i Politikës...

Ndërkombëtarët urojnë Presidentin e ri të Shqipërisë, Bajram Begaj

0
Kanë ardhur reagimet e para, nga ndërkombëtarët për zgjedhjen e Bajram Begaj si Presidenti i ri i Republikës së Shqipërisë.Komisionerin për Fqinjësinë dhe Zgjerimin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24