14.5 C
Tirana
E mërkurë, 28 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Meta

Etiketim: Meta

Kompania Meta pëson rënie të të ardhurave për herë të parë

0
Meta, kompania amë e rrjetit social, Facebook, ka pësuar rënie të të ardhurave për herë të parë. Ky fakt shënon epokë të re për Facebook-un,...

Ilir Meta pjesë e dosjeve të Sigurimit të Shtetit/ Vasili kërkesë...

0
Deputeti i Partisë së Liris, Petrit Vasili ka reaguar në lidhje me dosjen e Autoritetit për Informim, ku u zbulua se politikani me iniciale...

Meta nga takimi me strukturat rinore: Koha për të përveshur mëngët,...

0
Presidenti Ilir Meta është duke mbajtur një takim me strukturat rinore. Meta tha se vendi është në një drejtim të gabuar, ndaj është koha që...

Foto/ Ermal Meta anulon koncertet, shkak gjendja shëndetësore

0
Këngëtari Ermal Meta ndodhet në gjendje jo të mirë shëndetësore. Përmes një postimi në rrjete sociale, këngëtari bën me dije se një pjesë të fytyrës...

I doli emri te Dosja e Sigurimit, Meta: Të filloj dhe...

0
Presidenti Ilir Meta ka reaguar pasi Autoriteti i Dosjeve i nxori emrin se ka qenë bashkëpunëtor i Sigurimit të Shtetit. Meta tha se historia e...

SKEMA MASHTRUESE IBRO-MESKUTI, Redaksionale/ Një klithje e Presidentit dhe arsyet e...

0
Presidenti Ilir Meta iu është drejtuar sot me një letër kryeministrit Edi Rama, Kuvendit, Ministrisë së Drejtësisë, SPAK-ut, kreut të policisë dhe disa zyrtarëve...

Ilir Meta i referohet Abc24: Ndal skemave mashtruese të Arben Meskutit...

0
Presidenti Ilir Meta duke marre shkas nga investigimet e njëpasnjëshme të abc24.al në lidhje me skemën e mashtrimit të Arben Meskutit sot u është...

Ndërroi jetë nga sëmundja e rëndë, Meta dekoron me titullin “Mjeshtër...

0
Nderohet pas vdekjes artistja shumëdimensionale Hueyda El Saied. Presidenti i Republikës, Ilir Meta dekoroi me Titullin “Mjeshtër i Madh” El Saied, ndërkohë të pranishëm ishin...

SPAK-u nisi hetimet për lobim, Meta paralajmëron gjyq: Ky sistem do...

0
Presidenti i Republikës, Ilir Meta në një konferencë për mediat këtë të martë ka paralajmëruar shkundje të themeleve në sistemin e drejtësisë pas 25...

Meta po lanson një dyqan për avatarët në mënyrë që t’i...

0
Meta po lanson një dyqan online ku përdoruesit e Facebook, Instagram dhe Messenger mund të blejnë veshje dixhitale për avatarin e tyre.Marka e para...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS