Ballina Etiketimet Aksin

Etiketim: aksin

Aksident në aksin Peqin-Elbasan, dy të plagosur

0
Një aksident është regjistruar në rrugën kombëtare Peqin-Elbasan. Ngjarja ndodhi pak minuta më parë në Balldre. Në aksident janë përfshirë dy automjete dhe për pasojë...

Vlorë/ Dyshime për kultivimin e kanabisit në ambiente të mbyllura, policia...

0
Policia e Vlorës ka nisur një aksion në të gjithë qytetin dhe në të gjitha ambientet e mbyllura, magazina, sera dhe ambiente të tjera....

Aksident në aksin Elbasan-Belesh, lëndohet një person

0
Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë pasdites së sotme në aksin Elbasan-Belesh. U mësua se një automjet ka përplasur një biçikletë dhe si për...

Aksident i katërfishtë në aksin rrugor Lezhë-Milot, raportohet për të lënduar

0
Një aksident i katërfishtë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Lezhë-Milot në afërsi të kryqëzimit në rrugën e Kombit. Burimet paraprake konfirmojnë se...

Aksident i rëndë në aksin Burrel-Rrëshen, plagosen 5 persona

0
Një aksident i rëndë  ka ndodhur ditën e sotme në aksin Burrel-Rrëshen. Një mjet tip “Pasat” është përplasur me një kamion të tonazhit të rëndë...

Aksident i rëndë në aksin Lezhë-Shkodër, plagosen 7 persona; 5 në...

0
Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Lezhë-Shkodër në afërsi të Kallmetit mëngjesin e ditës së sotme. Burime për median bëjnë me dije se...

Thellohet bilanci, 2 viktima nga aksidenti i rëndë në aksin Rrogozhinë-Elbasan

0
Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në aksin rrugor Rrogozhinë-Elbasan, në vendin e quajtur “Bishti i Zhurit”, ku një kamion është përplasur me...

Aksident në aksin rrugor Elbasan-Metalurgjik, ja çfarë raportohet

0
Një aksident ka ndodhur këtë të enjte në aksin rrugor Elbasan-Metalurgjik. Burime për median bëjnë me dije se në këtë aksident janë përfshirë dy automjet,...

Grabitje në aksin Tiranë-Elbasan/ Burri e dhunon dhe i merr makinën...

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në aksin Tiranë-Elbasan.Një 49-vjeçar me dy emra, raportohet se ka goditur një 65-vjeçar dhe më pas i ka rrëmbyer...

E enjtja e aksidenteve! Dy mjete përplasen me njëra-tjetrën në aksin...

0
Një aksident që shkaktoi dy të plagosur ndodhi këtë mbrëmje në aksin Fier-Levan.Aksident në aksin Fier- Levan në afërsi të zonës së njohur si "Liqeni".Tre automjete, një...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24