Aksident i rëndë në aksin Lezhë-Shkodër, plagosen 7 persona; 5 në gjendje të rëndë

0
Gjigandi

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Lezhë-Shkodër në afërsi të Kallmetit mëngjesin e ditës së sotme.

Burime për median bëjnë me dije se janë plagosur 7 persona mes tyre një fëmijë i cili raportohet se është në gjendje të rëndë shëndetësore. Gjithashtu mes të plagosurve në gjendje kritike është edhe një burrë dhe dy gra.

Të plagosurit janë dërguar me urgjencë në spitalin e Lezhës. Shkak dyshohet se ka qenë një parakalim i gabuar i Audit me targa të Kosovës.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu