Befason moderatorja Roza Lati: Jam single, e ndava bastardin

0
Gjigandi

Të gjithë e njohim për energjinë dhe pozitivitetin që ajo përcjell në publik, së fundmi po qarkullojnë fjalë për jeten e saj private .

Roza Lati ishte e ftuar së fundmi në emisionin “Prive Reality” i cili drejtohet nga Liberta Spahiu .

Moderatorja e pyetur për statusin e saj ka thënë se :

“Kanë dalë llafe që jam fejuar. Jo nuk jam fejuar. Kam qenë në studio me Monika Lubonjën dhe kam bërë një shaka një batutë. Dhe prej shakasë e kanë kapur e kanë…. Jam single, do thuash që jam ndarë këto kohët e fundit? Po jam ndarë! E ndava bastardin nuk më meritonte”

Duke na lënë kështu të kuptojmë që moderatorja është vetë dhe kjo si shkak i ndarjes .

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu