Stresi banori surprizë i “BBV Kosova”: As nëna ime nuk e di

0
Gjigandi

Pas shumë muajsh pritje, “Big Brother Vip Kosova” nisi mbrëmjen e djeshme, ku nuk munguan banorët surprizë. Një prej tyre ishte pikërisht reperi Arkimed Lushaj, i njohur nga të gjithë si Stresi, i cili habiti jo pak me vendimin për tu bërë pjesë e spektaklit.

Stresi u bë pjesë e lojës përmes një letre të cilën ia dedikonte nënës së tij. Kjo e fundit nuk e dinte që i biri do të futej në “BB VIP Kosova”, pasi ai e kishte ruajtur sekret, duke i thënë se ndodhet në Itali. Stresi ishte banori i fundit që iu bashkua shtëpisë, për të garuar për çmimin e madh 200 mijë euro.

Një tjetër banor që mori vëmendje me pjesëmarrjen e tij ishte reperi Getinjo por edhe aktori Edon Shileku nuk mbetet pas.

Ai u shfaq si një “drag queen”, dhe në fakt personazhi që ai do të përfaqësojë herë pas here në shtëpi do të jetë “Victoria Owns”. Aktori do të shfaqet me dy personalitete të ndryshme dhe pritet që të bëjë bujë të jashtëzakonshme.

Në faqen e “BBV Kosova” në Instagram, aktori prezantohet kështu: “Banori i 7-të do të ju befasojë me karakteret e tij brenda një personi të vetëm, herë si Edon Shileku e herë si Victoria Owns”.

Union Contact

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu