Ballina Etiketimet Banori

Etiketim: banori

Ish-banori i BBV akuza ndaj produksionit: Nuk janë marrë masa ndaj...

0
Aktori i humorit Gent Hazizi, gjithashtu edhe ish-banor i “Big Brother Vip”, ka folur së fundmi rreth vendimeve të rrepta të “Vëllait të Madh”...

Vrasja e shqiptarit në Greqi/ Banori: Viktima ishte shtrirë dhe po...

0
Vrasja aksidentale e një shqiptari në Athinë, pas një sherri mes një grupi bashkëatdhetarësh të tij ka tronditur zonën ku ndodhi ngjarja, e jo...

Banori i ri jep këshilla Oltës: ‘Përpiqu në drejtimet e duhura’

0
Olta Gixhari dhe banori më i ri i shtëpisë më të famshme në Shqipëri, Xhonatani kanë biseduar së bashku pas spektaklit të madh, teksa...

Stresi banori surprizë i “BBV Kosova”: As nëna ime nuk e...

0
Pas shumë muajsh pritje, “Big Brother Vip Kosova” nisi mbrëmjen e djeshme, ku nuk munguan banorët surprizë. Një prej tyre ishte pikërisht reperi Arkimed...

Shqipëria me numrin më të madh të përdoruesve të kokainës në...

0
Zyra e Kombeve të Bashkuara për Drogat dhe Krimin (UNODC), nëpërmjet një statistike, njoftoi se Shqipëria është vendi me numrin më të madh të...
Ish-banori i Big Brother VIP, Meridian Ramçaj në mbështetje të Trixës: Mos u pendo kurrë për të s…

Ish-banori i Big Brother VIP, Meridian Ramçaj në mbështetje të Trixës:...

0
Beatrix Ramosaj gjatë këtyre ditëve mori vëmendje të madhe me një postim që e shpërndau në llogarinë e saj personale, Instagram.Bëhet fjalë për një...

Shembet tek “5 Maji”, banori kujton kur Edi Rama ia legalizoi,...

0
Një shtëpi kukullash ishte e vetmja që i mbijetoi fadromave të IMT-së në zonën e 5 majit.Të martën 12 shtëpi të tjera u kthyen...

Mat, breshëri shkakton dëme të mëdha në bujqësi, banori: Stuhi e...

0
MAT Kapriçot e motit kanë krijuar pasoja në disa zona të Matit, duke shkaktuar dëme të mëdha edhe në bujqësi. Pothuajse të gjitha të mbjellat...

Ish- banori i “Big Brother” na prezanton me partneren super simpatike

0
Në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishin të ftuar ish-banori i “Big Brother” Erjon Zeqiraj dhe e partnerja e tij Blerta. Çifti këtë periudhë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24