18.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet BBV

Etiketim: BBV

Muaj pas mbarimit të BBV, Donald Veshaj thyen heshtjen – thumbon Beatrixin dhe lë të kuptohet se …

Muaj pas mbarimit të BBV, Donald Veshaj thyen heshtjen – thumbon...

0
Aktori i njohur shqiptar, Donald Veshaj, ka bërë një reagim të gjatë në rrjetet sociale gati tre muaj pas përfundimit të spektaklit Big Brother...

Theu krahun dhe përfundoi në spital/ Produksioni merr vendimin përfundimtar për...

0
Pas operacionit që kreu ditën e djeshme në spitalin Hygeia, Einxhel Shkira do të rikthehet në Big Brother VIP. Produksioni ka konfirmuar përmes një njoftimi...

Merr fund ‘lufta’ mes Einxhelit dhe Donaldit? Puthja e moderatores ‘zbut’...

0
Teksa na ndajnë gati tre javë nga finalja e madhe e ‘Big Brother Vip’, situata është nxehur edhe më shumë mes banorëve. Një ndër...

Donaldi i dëshpëruar brenda BBV, ja kush është zhgënjimi i tij...

0
Aktori i humorit Donald Veshaj është ndjerë i ‘vetmuar’ së fundmi në shtëpinë e BBV, ku asnjëri nga konkurentët nuk e ka zgjedhur për...

Pas largimit të Beatrix, Egzona biseda të gjata me Donaldin: Jam...

0
Monika Lubonja e dinte që para disa ditësh që këtë të premte do të ishte në nominim, por nuk e dinte se me kë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS