0.5 C
Tirana
E diel, 5 Shkurt, 2023
Ballina Etiketimet Stresi

Etiketim: Stresi

Stresi: Kur të dal nga “BBV Kosova” kam nevojë për psikologen...

0
Reperi i njohur Stresi i është drejtuar kamerës mëngjesin e sotëm në “BBVK”, për t’ju kërkuar qytetarëve të Prishtinës, t’i gjejnë psikologen më të...

Kërkoi largimin nga shtëpia e ‘Big Brother VIP Kosova’, Stresi ‘ndryshon...

0
Stresi i ka habitur të gjithë mbrëmjen e djeshme ku ka kërkuar papritur të largohej nga shtëpia e “Big Brother VIP Kosova”. Reperi insistonte...

“E pashë nga burgu kur ajo hyri në Big Brother”/ Stresi...

0
Reperi i njohur Stresi, është gjithnjë në qendër të vëmendjes për deklaratat e tij si dhe për projektet muzikore që publikon herë pas here. Së...

Stresi banori surprizë i “BBV Kosova”: As nëna ime nuk e...

0
Pas shumë muajsh pritje, “Big Brother Vip Kosova” nisi mbrëmjen e djeshme, ku nuk munguan banorët surprizë. Një prej tyre ishte pikërisht reperi Arkimed...

A është vërtet ngjitës stresi?

0
A na nervozojnë edhe neve njerëzit nervozë? Po, dhe këtë e thotë tashmë edhe shkenca: stresi është ngjitës. Sjellja plot ankth e një anëtari...

Stresi, Noizy dhe Sazan Guri pjesë e listës së hakerave iranianë

0
Grupi i hakerave iranianë kanë arritur që të përvetësojnë sistemin MEMEX, një nga sistemet kyç brenda Policisë së Shtetit. Materiali i publikuar përfshin të...

Tentativa për rikthim? Mënyra si e quan Stresi Kejsin nuk i...

0
Ndonëse e konsideroi kapitull të mbyllur prej tre vitesh, Stresi e thërret akoma Kejsin “grua”. Është rikthyer në vëmendjen e publikut marrëdhënia e shumë komentuar...

“Ngrije kokën, të q*fsha motrën”/ Dalin pamjet, ja se si grupi...

0
Është bërë publike videoja e plotë e dhunës ndaj ish-anëtarit të grupit TBA, BMT, Arben Simonit, i cili u rrah barbarisht nga grupi i...

A mund të jetë stresi një shenjë e urisë?

0
Shumica e njerëzve mendojnë se uria ndihet vetëm në stomakun e tyre, por ka mënyra të tjera që dikush mund të përjetojë urinë, të...

5 ENGJEJT TE KAPURA NE KAMERA NE JETEN REALE !

0
5 ENGJEJT TE KAPURA NE KAMERA NE JETEN REALE !

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS