27.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Befason

Etiketim: befason

Kim Kardashian befason me dukjen pa filtra dhe pa grim

Kim Kardashian befason me dukjen pa filtra dhe pa grim

0
Kim Kardashian u dha fansave një pamje të rrallë të rutinës së saj të mëngjesit në episodin e gjashtë të "The Kardashians" të Hulu.Është...
Margot Robbie befason me transformimin në filmin e ardhshëm të “Barbie”

Margot Robbie befason me transformimin në filmin e ardhshëm të “Barbie”

0
Filmi "Barbie" do të shfaqet në kinema më 21 korrik të vitit 2023.Aktorja Margot Robbie do të ketë njërën nga rolet kryesore në këtë...
Lewis Hamilton befason me stilin e tij të çuditshëm të veshjes në Itali

Lewis Hamilton befason me stilin e tij të çuditshëm të veshjes...

0
Ai është i njohur për zgjedhjet e tij elegante dhe të guximshme të veshjeve.Dhe Lewis Hamilton edhe një herë dukej me stil ndërsa përgatitej...
Beatrix Ramosaj befason me ndryshimin drastik në dukje, bëhet zeshkane

Beatrix Ramosaj befason me ndryshimin drastik në dukje, bëhet zeshkane

0
Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj po vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes me secilin veprim që bën në mediat sociale.Ish-banorja e Big Brother...

Çupi befason me deklaratën për Ramën, tregon ku ndryshon nga të...

0
Analisti Frrok Çupi duke folur për  zhvillimet e fundit politike në vend, tha gjithashtu se Rama është i vetmi kryeministër që fajin e  sheh...

Vajza afgane befason ministren Kushi

0
Ministrja e Arsimit dhe Sportit, Evis Kushi e ka nisur ditën e diel me një reagim në rrjetin e saj social, ku ka treguar...

Shega Hashani, po befason të gjithë në Kosovë

0
Pingpongistja e talentuar e klubit "Ahmet Hoxha" të Ferizajt, Shega Hashan, që nuk ka më shumë se 16 vjeç, po befason të gjithë me...
Eiza Gonzalez befason me ndryshimin, bëhet bionde për premierën e “The Ambulance”

Eiza Gonzalez befason me ndryshimin, bëhet bionde për premierën e “The...

0
Eiza Gonzalez tregoi një pamje të re të guximshme teksa mbërriti në premierën e "The Ambulance" në Londër, teksa mezi njihen me flokë bionde.Aktorja...

Proteston kundër rritjes së çmimeve, qytetari befason me vendimin e tij,...

0
Pak çaste më parë ka nisur në Tiranë protesta kundër rritjes së çmimeve.Një qytetar ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për të protestuar, ai...
Ish-e dashura e Elon Muskit befason me rrëfimin: Jetonim në “skajin e varfërisë” – në një banesë …

Ish-e dashura e Elon Muskit befason me rrëfimin: Jetonim në “skajin...

0
Miliarderi i Tesla-s, Elon Musk dhe ish-e dashura e tij Grimes jetonin në një 'banesë shumë të pasigurt dhe të tjeshtë prej 40,000 dollarësh...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS