Aksident në aksin rrugor Elbasan-Metalurgjik, ja çfarë raportohet

0
26
Gjigandi

Një aksident ka ndodhur këtë të enjte në aksin rrugor Elbasan-Metalurgjik.

Burime për median bëjnë me dije se në këtë aksident janë përfshirë dy automjet, pasi janë përplasur me njëra-tjetrën. Mësohet se nuk ka të lënduar, si dhe në vendngjarje kanë mbërritur policia dhe ambulance.

Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu