Shkoi në Bjeshkë për boronica, ende asnjë gjurmë nga 27-vjeçari

0
Gjigandi

Një 27-vjeçar ka humbur gjurmët prej tre javësh në fshatin Borje të Kukësit.

Burime për median bëjnë me dije se i riu, Meledin Adili kishte dalë për të mbledhur boronica në Bjeshkët e Sharrit mbrëmjen e 4 shtatorit , duke humbur kështu gjurmët për familjarët.

Mësohet se kërkimet për Meledin Adili janë duke vazhduar, ku të përfshirë janë përfshirë policia dhe ushtria e Kosovës, njësitet speciale të Policisë së Kosovës, policia e Kukësit, banorë të Borjes, vullnetarë nga vendbanimet tjera malore të Dragashit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu