Detaje nga shpërthimi ne Sarandë/ Pronarit të hotelit hera e dytë që i vendosin tritol

0
13
Gjigandi

Një shpërthim me eksploziv  ndodhi mbrëmjen e sotme në një hotel në Sarandë.

U bë me dije se shpërthimi ka ndodhur rreth orës 22:40 në  lagjen nr.4.

Forca të shumta policie ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave.

Sakaq, nga informacionet paraprake të Priza.al, hoteli ishte inauguruar para pak ditësh, ndërsa i është vendosur edhe në 2021 eksploziv.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu