9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Pronarit

Etiketim: pronarit

Detaje nga shpërthimi ne Sarandë/ Pronarit të hotelit hera e dytë...

0
Një shpërthim me eksploziv  ndodhi mbrëmjen e sotme në një hotel në Sarandë. U bë me dije se shpërthimi ka ndodhur rreth orës 22:40 në...

Arrestimi i pronarit të “call center”, agjenti i infiltruar zbuloi mashtrimin...

0
Duket se kompanitë "call center" që mashtrojnë shtetasit e huaj në vendin tonë nuk kanë të sosur.Pas zbulimit të disa kompanive në Tiranë dhe...

Gërreu shtratin e Lumit Seman, 2 mln lekë gjobë dhe hetim...

0
Një 46-vjeçar është proceduar penalisht dhe gjobitur me 2 milionë lekë pasi përmes dy fadromave në pronësi të tij ka gërrye shtratin e lumit...

Shikoni ku ndaloi superjahti luksoz i pronarit të Louis Vuitton

0
Bregdeti i Palinuros në Itali priti një vizitor shumë të veçantë këtë të shtunë. Në mëngjes mbërriti superjahti 101 metra i gjatë i  Bernard...

Mesohet emri i pronarit qe po hipte ne Benzin qe u...

0
Një makine tip “Mercedez-Benz CLS” me targa gjermane iu vu tritol Ne Tirane. Ngjarja ndodhi në kryeqytet dhe shpërthimi ka qene...

Protesta në Laknas! Flet vëllai i pronarit: Do të zhvillohet agroturizëm...

0
Në vendin ku po zhvillohet protesta në Laknas ku banorët kanë dalë kundër një projekti që një kompani private ka marrë lejen nga bashkia...

Gjirokastër, përfshihet nga flakët makina e parkuar. Emri i pronarit –...

0
Një makinë është përfshirë nga flakët mesditën e sotme në Gjirokastër. Ngjarja ndodhi në lagjen “18 Shtatori”, pranë pallatit të sportit. Ende nuk dihen shkaqet...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS